50hz Cummins-Diesel Generator 1500rpm Kta50-Gs8-Diesel Genset
Grote Afbeelding :  50hz Cummins-Diesel Generator 1500rpm Kta50-Gs8-Diesel Genset
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Cummins
Certificering: ISO9001:2008, CE
Modelnummer: GNRC
Motor: Cummins
Alternator: Stamford, Leroy somer, Marathon, Engga
Het Configuratiescherm: Smartgen, Diepzee, ComAp
Nominaal vermogen: 1500kva
Geschat t/min: 1500rpm of 1800rpm
frequentie: 50Hz of 60Hz
Nominale spanning: 120v/208v, 220V/380V, 240V/415V
Naam van het product: 1500kva diesel Generator
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Prijs: negotiable
Gedetailleerde productomschrijving
Markeren:
Genset Diesel Generator
cummins industriële generator
1.Cummins het water koelde Industriële Motor: KTA50-GS8
 2.Original Brushless Alternator van Stamford AC: PI734C
3. Self-regulated AVR, voltageregelgeving tarief: ≤±1%
4. Vier Draad in drie stadia, 220v/380v, 50Hz