1103A - 33TG2 Diesel van motorperkins Generator 60 de Mechanische gouverneur van de kvaalternator
Ik ben online Chatten Nu
Grote Afbeelding :  1103A - 33TG2 Diesel van motorperkins Generator 60 de Mechanische gouverneur van de kvaalternator
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Perkins
Certificering: ISO9001:2008, CE
Modelnummer: GNRP60
Motor: Perkins
Alternator: Stamford, Leroy somer
Het Configuratiescherm: SMARTGEN 6120
Nominaal vermogen: kva 60
Geschat t/min: 1500rpm of 1800rpm
frequentie: 50Hz of 60Hz
Nominale spanning: 120v/208v, 220V/380V, 240V/415V
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: negotiable
Levertijd: binnen 15 dagen
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram
Gedetailleerde productomschrijving
Markeren:
perkins machtsgenerator
Stille diesel generator
1. Britse Perkins dieselmotor 60kva 1103A-33TG2
2. Het Elektronische autobegin van gelijkstroom 12V
3. Brushless, Self-Exciting stamfordalternator UCI224E
60 Diesel van de kvaalternator Generator met de Motor van Perkins 1103A-33TG2
Specificaties:
MODEL
GNRP60
EERSTE MACHT (KVA/KW)
60/48
RESERVEmacht (KVA/KW)
66/53
Nominale spanning (V)
Geschatte snelheid (t/min)
Geschatte frequentie (Herz)
50
Machtsfactor
0,8
Omgevingstemperatuur (°C)
40
Hoogte (m)
Verbindingstype
3 fase 4 draden
MOTORfabrikant
PERKINS
Model
1103A-33TG2
Geschatte Macht (kW)
59.3
Nr van cilinders & configuratie
3 verticale in-Line
Methode van verrichting
4-slag
Snelheidsregelgeving
Mechanisch gouverneur
Beginnend systeem
Het Elektronische begin van gelijkstroom 12V
Het koelen methode
Koelsysteem met gesloten circuit
Totale verplaatsing (L)
3.3
Compressieverhouding
Bore×Stroke (mm)
100% ladingsbrandstofverbruik (L/u)
≤13.9
ALTERNATORfabrikant
STAMFORD UCI224E
Aantal Fase
3
Verbindingstype
3Phase en 4Wires
Aantal van het Dragen
1
Machtsfactor
0,8
Beschermingsrang
IP23
Terminal
12
Windende Hoogte
100% koper 2/3 Hoogte
Koelventilator
Gegoten legeringsaluminium
Opwekkertype
Brushless, Self-Exciting
Isolatieklasse, Temperatuurstijging
H/H
De Factor van de telefooninvloed (TIF)
TIF <50>
Totale Harmonische TGH/THC
<1>
Voltage Regulation, Regelmatige Staat
≤±1%
Aanhoudende Kort:sluitenstroom
300% (3 binnen): 10s
Digitaal Controlebord
Controlemechanismemerk: Smartgen, Diepzee, ComAp
Configuratiescherm: Engelse interface, het LEIDENE scherm en aanrakingsknopen.
Hoofdfuncties:
Geluiddichte/Stille Doos:
1. Uitstekende ventilatie
2. Olietank opgezet op basiskader voor 12 Uren het werken
3. Hoogst Corrosiebestendige bouw
4. Uitstekende Toegang voor Onderhoud
5. Veiligheid en Veiligheid
6. 1m<80dba>
Facultatief:
1. Aanhangwagentype
2. Geluiddicht/waterbewijs
3. ATS (automatische overdrachtschakelaar)
4. Parallel systeem
5. Ver systeem
PMC-Systeem:
1. Standard 23-de hoogtewinding vermijdt bovenmatige neutrale stroom
2. Het permanente systeem van de magneetgenerator verstrekt constante opwinding op al voorwaarde
4. Auto het voltageregelgeving van AVR, autoopwekker, autoaanpassing
1103A - 33TG2 Diesel van motorperkins Generator 60 de Mechanische gouverneur van de kvaalternator 0
Beoordelingen & Recensies
Algemene Beoordeling
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%