Diepzee Diesel van Afstandsbedieningperkins Generator met 2206C-E13TAG3-Motor
Ik ben online Chatten Nu
Grote Afbeelding :  Diepzee Diesel van Afstandsbedieningperkins Generator met 2206C-E13TAG3-Motor
Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Perkins
Certificering: ISO9001:2008, CE
Motor: Perkins
Alternator: Stamford, Leroy somer, Marathon, Engga
Het Configuratiescherm: Smartgen, Diepzee, ComAp
Nominaal vermogen: 7kw aan 1600kw
Geschat t/min: 1500rpm of 1800rpm
frequentie: 50Hz of 60Hz
Nominale spanning: 120v/208v, 220V/380V, 240V/415V
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Prijs: negotiable
Gedetailleerde productomschrijving
Markeren:
perkins machtsgenerator
De Reeks van de Perkinsgenerator
Beschrijving:
1. Britse Perkins dieselmotor 2206C-E13TAG3 2506C-E15TAG1
. 127V/220V, 3phase, 60Hz, 1800RPM
3. 24V-lastenalternator, self-regulated AVR, voltageregelgeving tarief: ≤±1%